Psycholog

Psychologia jest nauką zajmującą się badaniem ludzkiego umysłu i zachowania. Psychologowie badają różne aspekty ludzkiej psychiki, takie jak percepcja, emocje, myślenie, pamięć, motywacje, osobowość oraz relacje międzyludzkie. Psychologia znajduje zastosowanie w terapii, badaniach społecznych, edukacji, sporcie czy biznesie.

mgr Natalia Fortecka - psycholog, psychoterapeuta

Psychoterapeuta Góra

Ukończyła pięcioletnie jednolite magisterskie studia psychologiczne, zdobywając również dwuletnie podyplomowe wykształcenie specjalizacyjne w dziedzinie seksuologii klinicznej oraz psychologii transportu. Aktualnie kończy studia podyplomowe z zakresu seksuologii praktycznej. Jest psychoterapeutką o orientacji poznawczo-behawioralnej, znajdującą się w trakcie specjalizacji II stopnia w renomowanej Szkole Psychoterapii Poznawczo–Behawioralnej dr Popiel i dr Pragłowskiej na Uniwersytecie SWPS. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Terapii Behawioralno-Poznawczej.

Ponadto, ukończyła studia podyplomowe z zakresu prawa mediacji na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz jednolite studia magisterskie na kierunku prawo na SWPS. Zdobyła również wykształcenie podyplomowe z prawa medycznego i bioetyki na Uniwersytecie Wrocławskim.

Kompetencje zawodowe oraz liczne uprawnienia:

Czym zajmujemy się w Centrum Medycznym NOVIMED w Górze?

Trudności wychowawcze

Zaburzenia zachowania

Zaburzenia rozwojowe

Zaburzenia lękowe

Zaburzenia funkcji poznawczych

Zaburzenia nastroju i emocjonalne

Trudności w relacjach interpersonalnych

Uzależnienia

Kryzysy emocjonalne

Zaburzenia odżywiania

Zaburzenia snu

Żałoba

Zaburzenia osobowości

Niskie poczucie własnej wartości

Pomoc psychologiczna niepełnosprawnym i seniorom

Przemoc

Zaburzenia psychosomatyczne

Samotność